Kaçamak Kafe Ailesi

Kaçamak Kafe Ailesi

Yıllardır evde kendi kendimize yaptığımız diyet ürünlerin, tatlandırıcılı pastaların ve meyveli tatlıların çevremizde çok sevildiğini fark edince artık bu lezzetleri paylaşma vaktinin geldiğini hissettim. Bunu nasıl yapacağımızı düşündükçe ortaya kendi kafemi açmak gibi çılgın bir fikir geldi. Herkesin bir seçim hakkı daha olmalı hayatta diyerek 18 yıldır aktif olarak çalıştığım psikologluğun yanı sıra kafe açma hayalimin peşine düştüm..

Kendi zevklerimi sunacağım, alternatif yemek tarzlarını yok saymayan, sağlıktan, hijyenden ve tabi ki lezzetten ödün vermeyeceğim, kendime ait bir yer hayal ettim.

Özellikle pastanelerde bulunamayan tatlandırıcılı tatlılar olsun istedik, ancak onları imal edecek bir fırın dahi bulamadık. Bu nedenle tüm ürünlerimizi kendi mutfağımızda yapıyoruz. Sadece diyabetik ve ya meyveli tatlılar değil, vegan tatlılar içinde çalışmaya başladık.

Kahve benim için değerlidir, her kahveyi içmem. Bu yüzden size de öylesine bir kahve sunamazdık, ikram ettiğimiz kahvelerimiz özel ve ithaldir.

Artık sizi kendi hayallerimde misafir ediyorum. Yıllarca sizlerin dünyasında yolculuk ettim, şimdi de sizler benim dünyama davetlisiniz.

Oğlum ve cismen köpek görünen kızım Şara, manevi oğlum ve 3. nesil baristamız ( aynı zamanda Milli Karate Sporcusu ve antrenörü J) Melih, manevi kızım ki aynı zamanda üst katta Medical egzersiz uzmanı olan Umay… En yakın arkadaşlarım, dostlarım ve sevdiklerim ile beraber kafemizde sizleri ağırlamak için sabırsızlıkla bekliyoruz…

 

Sevgiler…

 

Şeyda Boybeyi